Enpara Şirketim Nedir?


QNB Finansbank'ın dijital bankacılık hizmeti olan Enpara son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz bir banka haline geldi. Artık bireysel müşterilerinin yanında şirketler için de çeşitli kampanyalar, projeler ortaya koymaya başladı.
enpara şirketim nedir
enpara şirketim nedir

2012 yılında Türkiye'nin ilk şubesiz dijital bankası olarak hizmet vermeye başlayan Enpara, bireysel müşteriler konusunda önemli adımlar(hesap işletim ücreti olmaması, havale-eft işlemlerinde ücret alınmaması vb.) atarak masrafsız bankacılığın öncüsü oldu.

Enpara Şirketim olarak duyurulan hizmet, şirketlerin banka kullanımında birçok kolaylık sağlıyor. En dikkat çeken özellik, şirketlerden en az 3 yıl boyunca EFT ve havale ücretinin alınmaması. Bununla beraber maaş, fatura, vergi ve SGK gibi ödemeler de ücretsiz olarak yapılabiliyor. Bireysel müşterilerin yararlandığı yüksek faiz oranları ve avantajlı USD, Euro ve altın alım satımı işlemleri de Enpara Şirketim ile yapılabiliyor.

Enpara Şirketim'e başvuru yapmak ve daha fazla bilgi almak için Enpara Şirketim internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder